Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do zakupu w miejscowości Kraków o powierzchni 346.00m2

Dom na sprzedaz Krakow Gruszeczka

OFERTA INWESTYCYJNA  – POLECAMY!

Na sprzedaż polecamy dom wolnostojący, położony w Krakowie – Podgórze  rejon Borku Fałęckiego – przy ul. Zdunów.
Budynek zadbany z 1988 roku z nową elewacją, ocieplony, położony na 18,9 a działce, w kształcie plitery L, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, przy drodze asfaltowej, dojazd bezpośredni – podwórko wyłożone kostką brukową.
Powierzchnia budynku – ok 340 m2, 2 niezależne wejścia, brama otwierana na pilota, podgląd kamery na wjazd, dodatkowo 2 garaże dwustanowiskowe, na podjeździe możliwość parkowania dla 6 samochodów.

Poziom pierwszy – parter: hol wejściowy, pomieszczenie kuchenne, duży salon z kominkiem i wyjściem na taras i do ogrodu, spiżarnia, kotłownia, toaleta z kabiną prysznicową, dodatkowo z osobnym wejściem z zewnątrz duża powierzchnia biurowa.

Poziom drugi – piętro: 4 pokoje, pomieszczenie kuchenne, łazienka.

Poziom trzeci – drugie piętro:  4 pokoje, pomieszczenie kuchenne, łazienka – to piętro jest oddzielone, ma osobne subliczniki na media.

Dom jest ocieplony, ogrzewanie budynku jest gazowe piecem junkers jednofunkcyjnym, woda ogrzewana jest piecykami gazowymi, ponadto na parterze w łazience i części biurowej jest ogrzewaie podłogowe – elektryczne.
Okna w budynku są nowe pcv (poza oknem drewnianym w kotłowni i spiżarni), na podłogach w pomieszczeniach na parterze jest terakota (w salonie z kominkiem jest parkiet). Schody – kamienne, z poręczami, w pokojach na piętrach jest parkiet, a łazienkach są flizy i terakota. W budynku jest instalacja amarmowa, są równiez żaluzje antywłamaniowe.

Budynek mozo być wykorzystany zarówno jako dom wielorodzinny jak i pod inwestycję – na gabinety lekarskie, siedzibę firmy.

Zapraszamy do prezentacji – więcej informacji pod numerem: 883 995 992

 

 

 

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa