Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do sprzedania w miejscowości Wrocław o powierzchni 125.00m2

Dom na sprzedaz Wroclaw Kloda
ZAKUP ZWOLNIONY Z OPŁATY PROWIZJI DLA BIURA Z GWARANCJĄ CENY DEWELOPERA.

Gotowy segment o powierzchni 125m2 z ogrodem 55,00 m2. Do segmentu przynależy komórka lokatorska 3,99 m2 oraz podjazd  na samochód. Wysoki standard wykończenia. Zapraszamy na bezpłatna prezentację i atrakcyjne negocjacje. Jakość i komfort zamieszkania w atrakcyjnej cenie. Idealny dojazd do Wrocławia, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu.

Wirtualna prezentacja: https://www.giroptic.com/client/popup/cf2fed9aeab5

Kameralne osiedle na przedmieściach Wrocławia, nowoczesna zabudowa, miejsca parkingowe. Alejki spacerowe i komunikacyjne ładnie urządzone. Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, przedszkola. Komunikacja miejska , kolejowa z Centrum Wrocławia wszystko na miejscu.

Siechnice jako młoda gmina, prężnie się rozwija. Obecnie realizuje się sporo inwestycji poprawiających jakość i wygodę życia swoich mieszkańców. 4 listopada odbyło się uroczyste otwarcie rozbudowanego przedszkola publicznego w Siechnicach. Rozbudowa siechnickiej placówki podyktowana była wzrastającą liczbą małych dzieci, związaną ze wzrostem ilości mieszkańców miasta Siechnice. Najlepszym sposobem dotarcia do wszystkich ciekawych miejsc zlokalizowanych na terenie gminy Siechnice jest rower. Kilkadziesiąt kilometrów tras rowerowych, zadowoli każdego miłośnika takiego rodzaju rekreacji. W pobliżu wsi Kotowice znajdują się dwa urokliwe zbiorniki wodne. Są to dwa jeziora o charakterze tzw. starorzeczy.

Lasy Siechnickie i Kotowickie to kompleks lasów mieszanych Sport i rekreacja, są bezpośrednio związane z turystyką. Są to jednocześnie dziedziny kluczowe – rozwijane przez władze gminy Siechnice, jako część strategii jej rozwoju.. Dla osób chcących spędzić wolny czas w sposób mniej intensywny, niz zajęcia sportowe, dostępne są zagospodarowane tereny parkowe. Od kilku lat prowadzona jest rewitalizacja parków na terenie gminy Siechnice. Wytyczane są utwardzone alejki z oświetleniem, montowane są ławki oraz prowadzone są zabiegi pielęgnacyjne roślinności parkowej.

Zapraszamy do atrakcyjnych negocjacji cenowych, gwarantujemy najniższą cenę .

Nasi partnerzy kredytowi przygotowali specjalne oferty finansowania zakupu nieruchomości. Minimum formalności – maksimum korzyści. Przeprowadzą Państwa komfortowo przez proces kredytowania.

BARDZO ATRAKCYJNA OFERTA KREDYTOWA NORDEA,Milenium, ING , Deutsche Bank, Gatin Bank oraz DOMÓW KREDYTOWYCH NOTUS I MONEY EXPERT. Wszystkie oferty nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, maja jedynie charakter informacyjny. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.apartdom.net

Serdecznie polecam Andrzej 071 794 74 39 / 600 569 064

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa