Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do sprzedania w miejscowości Liszki o powierzchni 139.69m2

Dom na sprzedaz Liszki Dziewin

„Villa de Novo II” , inwestycja umiejscowiona na działce 1000/1, składająca się z 6 domów jednorodzinnych w tym 2 domów o powierzchni użytkowej 204 m2 i 4 domów o powierzchni 140 m2. MAXI (działki o powierzchniach 814 i 957 m2)  i 4 domów MINI o powierzchni użytkowej 140 m2 (działki o powierzchniach od 616 m2 do 634 m2).


Dom oznaczony numerem 2 spełnia wymogi Programu „Rodzina na swoim”tj. maksymalny metraż powierzchni użytkowej nie przekraczający 140 m2 i cena za 1 m2 nie przekraczająca 3 574,50zł brutto.           


Wymienione działki są własnością Inwestora i leżą w terenie dla którego istnieje miejscowy plan zagospodarowania i przewiduje na w/w działkach zabudowę jednorodzinną.

Budynki duże (nazywane MAXI) oraz mniejsze (MINI) są realizowane jako budynki dwupoziomowe bez podpiwniczenia, na płytach fundamentowych z betonu wodoszczelnego.

Zarówno dla etapu I jak i II zakładamy możliwość sprzedaży budynku w stanie surowym zamkniętym (obejmującym wykończenie elewacji oraz zagospodarowanie terenu) jak i w stanie deweloperskim (obejmującego w stosunku do stanu surowego zamkniętego: ściany działowe, tynki wewnętrzne, wylewki, instalacje elektryczną, wodną, centralnego ogrzewania, gazową, sanitarna, wyposażenie kotłowni). Stan deweloperski jest realizowany po podpisaniu umowy z klientem i może zarówno dotyczyć oferowanego przez nas standardu jak i być zrealizowany wg indywidualnego projektu.


więcej informacji na www.villadenovo.pl

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa