Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do nabycia w miejscowości Milanówek o powierzchni 239.70m2

Dom na sprzedaz Milanowek Nowy_ZamekJednorodzinny dom wolnostojący w Milanówku w otoczeniu ciszy i zieleni. Budynek o spokojnej bryle architektonicznej z dobrze rozplanowaną powierzchnią mieszkalną.

Na parterze znajdują się: pokój rodzinny (ok 24m2) połączony z salonem kominkowym (ok. 20m2). Nad salonem kominkowym jest wolna przestrzeń – nie ma stropu. Dwie sypialnie 12 i 15m2 widne i ustawne. Kuchnia połączona z jadalnią (ok. 20m2). Widna i przestronna kuchnia jest zabudowana i wyposażona w sprzęt AGD. Na dole jest jeszcze łazienka i oddzielne wc.

Na piętrze znajdują się dwa pokoje 12 i 15m2, łazienka oraz wolna powierzchnia, która może być wykorzystana np. na bibliotekę.

Do budowy i wykończenia użyto solidnych materiałów. Stolarka drzwiowa i okienna drewniana. Na podłodze położona jest terakota i panele. W budynku jest ogrzewanie gazowe plus częściowe ogrzewanie z kominka. W budynku zainstalowana jest klimatyzacja. Podjazd jest wyłożony kostką.

Dojazd do Warszawy możliwy jest również dzięki komunikacji publicznej, do WKD – 1,5km oraz PKP – 2 km. W pobliżu szkoła, sklepy.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą!!!

Pomagamy również w uzyskaniu finansowania zakupu w kredycie. /MAZOWIECKIE/grodziski/Milanówek

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa