Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do nabycia w miejscowości Łomianki o powierzchni 310.00m2

Dom na sprzedaz Lomianki Lomianki_GorneWszystkie pomieszczenia są Pełne słońca – mają; lukarny a także veluxy. Układ funkcjonalny domu:

dół: jest to część dzienna domu składająca się: z salonu z kominkiem, połączonej z nim jadalni a także dużej kuchni (z przesuwnymi drzwiami), łazienki a także hallu z trzybiegowymi schodami na piętro. Dom zbudowany z najlepszych materiałów (cegła max, gładź gipsowa akrylowy, dach ceramiczna) a także z wielką starannością wykonania. Taras jak i składzik na narzędzia a także sprzęt ogrodowy od strony południowej;

dół (nad garażem): okazały pokój rekreacyjny z 4 oknami dachowymi a także garderoba (pokój gospodyni);

piętro: to część nocna domu, składa się z trzech sypialni, łazienki jak i pralni. Bliska odległość od puszczy kampinoskiej, miłe sąsiedztwo domów jednorodzinnych nowej generacji. Oryginalna aranżacja ogrodu z wieloletnią, różnorodną roślinnością (krzewy ozdobne, drzewa iglaste, fantazyjny trawnik) oraz oświetleniem. Dojazd utwardzoną oświetloną ulicą. Warszawski zachodni/łomianki/łomianki/dąbrowa. Zaletą położenia domu jest z jednej strony bliskie sąsiedztwo puszczy kampinoskiej, szansa spacerów oraz wycieczek rowerowych, z drugiej bliskość warszawy z dobrą komunikacją, szkoły, sklepy, urzędy, kryty basen itp. Przestronny strych dodatkowe pomieszczenie magazynowe. Garaż na jeden samochód oraz kotłownia. Dobrze doświetlone, przestronne oraz funkcjonalne wnętrze, oryginalnie zaaranżowane oraz bardzo przytulne. Dom jednorodzinny wolno stojący, znajduje się na słonecznej działce. Atrakcyjna bryła architektoniczna domu, ciekawa elewacja frontowa (cofnięte wejście, kuchnia z panoramicznym układem okien, jadalnia w wykuszu). Hall jest w pewnej mierze dwupiętrowy dzięki czemu uzyskuje się powiązanie przestrzeni parteru z piętrem.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa