Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do kupienia w miejscowości Siennica o powierzchni 3127.00m2

Dom na sprzedaz Siennica Strzelceurokliwe miejsce na spokojny wypoczynek po pracy. Oferta nietypowa dla ludzi z wyobraźnią, własną inwencją, dla konesera.
działka położona na skarpie, w dole jezioro, dalej zabudowania domów jednorodzinnych. na działce zabudowania pozostałe po minionej epoce.
Wjazd na działkę z drogi asfaltowej mijamy bramę i jesteśmy w innym świecie. Terem częściowo wybrukowany kamieniem polnym, na środku stary jesion. po prawej stronie działki murowana z czerwonej cegły ziemianka z całkowicie wymienioną izolacją dachową. środek do własnej aranżacji. (nawet na własny pub z pokojami noclegowymi dla gości)
po lewej stronie działki stary budynek gospodarczy, wybudowany z czerwonej cegły i kamienia. Dawniej znajdowały się tam dwie wozownie, stajnia dla koni i skład. Dziś wozownie są do zagospodarowania, w stajni obecny właściciel urządził swoją pracownię, ostatnie pomieszczenie zaadoptowane jest na cele mieszkalne. Dół jako pokój wypoczynkowy z kominkiem, góra to sypialnia z łazienką.
Dach jest całkowicie nowy, okna dachowe półokrągłe, na dole okna zastąpiły w całości dawne bramy wjazdowe do pomieszczeń.
Na skarpie jest tyle miejsca, że spokojnie można tam zlokalizować dom wolno stojący tylko czy nie szkoda takiej działki. To inny świat. /MAZOWIECKIE/miński/Siennica

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa