Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do kupienia w miejscowości Liszki o powierzchni 202.00m2

Dom na sprzedaz Liszki Dziewin o sprzedaży dom, który jest w stanie developerskim. Z poddaszem użytkowym, o tradycyjnej, symetrycznej bryle. Domknięcie jej stanowi jednostanowiskowy garaż z podcieniem prowadzącym do głównego wejścia. Dużym atutem domu jest jego wnętrze, które zaprojektowano dla potrzeb 5, 6 – osobowej rodziny. Centralnie usytuowana klatka schodowa pozwoliła na przejrzysty, funkcjonalny układ poszczególnych pomieszczeń i świetne ich skomunikowanie. Przez sień wchodzimy do obszernego hallu, z którego bezpośrednio kierujemy się do połączonej z jadalną kuchni i pokoju dziennego. Oddzielna jedna sypialnia oraz WC.
Na poddaszu znajdują się 3 sypialnie z wyjściem na balkon, oraz duża łazienka. Dom bedzie oddawany w stanie deweloperskim wraz z grzejnikami lecz bez pieca (piec dwubiegowy zostanie zainstalowany za pare tygodni). Wszystkie media w domu włącznie z kanalizacją. Klient może wybrać kolor elewacji. Tynki tradycyjne ew. gładź. Dane budynku: pow. użytkowa bez garażu 106m2, pow. garażu 18,00m2, pow. całkowita 202 m2, pow. zabudowy 111,59 m2 Teren widokowy. Działka prostokatna, drewniane ogrodzenie; dojazd asfaltowy.

POLECAMY I ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI. DAMA Nieruchomości kom. 604979749 tel. 012 411-03-81 lub damanieruchomosci@interia.eu Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 15515

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa