Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do kupienia w miejscowości Lipsko (gw) o powierzchni 270.00m2

Dom na sprzedaz Lipsko_(gw) LucienATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ W SAMYM CENTRUM LIPSKA!

Na sprzedaż segment/kamienica na Rynku w Lipsku nad Wisłą (powiat lipski), 60 km od Radomia, 40 km od Ostrowca Świętokrzyskiego oraz 140 km od Warszawy.

Nieruchomość z roku 1995 o powierzchni użytkowej ok. 270 m2 usytuowana jest na działce 326 m2, na której znajduje się także podwójny garaż o powierzchni 50m2.

Parter: lokal handlowo-usługowy z witrynami oraz wejściem od ulicy + zaplecze (razem ok. 90 m2);
I piętro: salon z kominkiem (ok. 40 m2), sypialnia (15 m2), zabudowana kuchnia (15 m2), łazienka z wanną (6 m2), spiżarnia, balkon (10 m2);
poddasze: dwa duże pokoje (40 m2 + 35 m2), łazienka z kabiną prysznicową (6 m2), balkon (10 m2).
Oddzielne mieszkania łączy klatka schodowa. Dodatkowo niewielka piwnica oraz strych. Do garażu przechodzi się przez ogródek.

Media: prąd, woda, kanalizacja, telefon; ogrzewanie: kominek + elektryczne.

Całość w bardzo dobrym stanie, umeblowana i wyposażona, gotowa do zamieszkania.

Nieruchomość położona na Rynku, naprzeciwko domu kultury. Na wyciągnięcie ręki sklepy, usługi, banki, przedszkole, szkoła, gimnazjum, kościół, szpital. W pobliżu zespół boisk oraz hala sportowa, a także tereny rekreacyjne: zbiornik wodny oraz las.

Lipsko położone jest na granicy trzech województw: mazowieckiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego. W okolicy cisza, spokój, czyste powietrze, dużo zieleni. W odległości 27 km Bałtów ze swoimi atrakcjami turystycznymi: stokami narciarskimi oraz parkiem jurajskim.

GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU!!! /MAZOWIECKIE/lipski/Lipsko/Lipsko

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa